Голден Телеком

Голден Телеком Голден Телеком

ТОВ Голден Телеком
ТМ Голден Телеком, UNI

Інтернет-сайти:
Контрактне підключення
Припейд
Телефон: 8 (044) 490 5000, всередині мережі - 111

Абонентська база: 42 000
(станом на 25.12.2007)
Голден Телеком Дивитися графік приросту абонентів
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

МТС запускає програму Уроки мобільної грамотності

МТС запускает программу Уроки мобильной грамотности Оператор МТС-Україна повідомляє про запуск програми Уроки мобільної грамотності. Проект орієнтований на учнів середніх класів загальноосвітніх закладів України.

В рамках програми школярі дізнаються про основи мобільного етикету, принципи пристрою і роботи мобільного телефону. Також під час уроків учням будуть продемонстровані способи відправки та отримання MMS-повідомлень та інші послуги мобільного звязку.

Ми почали наш проект Уроки мобільної грамотності в рамках стратегії соціальної відповідальності МТС-Україна. Сьогоднішні школярі не уявляють свого життя без мобільного телефону, і наша ініціатива дає хлопцям чудову можливість дізнатися практично все про мобільний звязок з перших рук. Ми поки провели тільки перший, пілотний урок. У планах компанії провести подібні уроки в усіх найбільших містах України, 8212; зазначила Вікторія Рубан, начальник відділу звязків з громадськістю МТС-Україна.
Джерело- Onliner.ua
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

МТС розширює можливості послуги Ваші помічники

МТС расширяет возможности услуги Ваши помощники Оператор МТС заявляє про розширення можливостей послуги Ваші помічники. Тепер абоненти МТС-Україна можуть самостійно підключати або відключати різні послуги, тимчасово відключати номер (наприклад, на час відпустки або відряджень), змінювати тарифні моделі, а також керувати програмою лояльності Мій МТС.

Додаткові можливості будуть запропоновані корпоративним абонентам. За допомогою послуги Курєрська доставка абоненти зможуть замовляти обладнання або нові підключення з доставкою.

Ми значно розширили можливості послуги Ваші помічники. Тепер наші клієнти можуть самостійно управляти своїм рахунком. Ми розробили дуже простий і зручний інструмент контролю свого мобільного рахунку, що зробить користування мобільним звязком від МТС для наших контрактних абонентів ще простіше і зрозуміліше, повідомив Дмитро Ліхуто, директор з продажу та абонентського обслуговування МТС-Україна.
Джерело- Onliner.ua
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Life :) запускає послугу Лайм

Life:) запускает услугу Лайм Оператор Life :) запускає послугу обміну миттєвими повідомленнями Лайм. Абоненти можуть користуватися трьома популярними службами обміну повідомленнями 8212; ICQ, Yahoo! і MSN. Послуга не вимагає установки яких-небудь додатків, оскільки працює через WAP.
Функціональність Лайма не поступається ПК-аналогам: можна відправляти / отримувати повідомлення, редагувати список контактів або переглядати історію листування. Користувач сплачує тільки за трафік, задіяний в результаті спілкування.
Істчочнік- Onliner.ua
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Life :) пропонує підключитися до сімейного пакету

Life:) предлагает подключиться к семейному пакету Оператор Life :) пропонує підключитися до сімейного пакету. Пакет продається за 35 гривень і містить в собі 5 стартових пакетів. На бонусному рахунку кожної SIM-карти 5 гривень. Ключове слово бонусний. Це означає, що бонусні хвилини можна використовувати для оплати дзвінків, SMS, MMS, WAP, GPRS, lifebox та роумінгу. Незалежно від того, скільки у вас коштів на основному рахунку, в першу чергу використовується саме він.
Джерело- Onliner.ua
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Акція для нових абонентів МТС Jeans

Акция для новых абонентов МТС Jeans Всі нові абоненти Jeans, які зробили перший дзвінок з 1 по 31 березня і перейшли в тарифний план Jeans SMS, можуть телефонувати на три обрані номери по 0 копійок.

Умови акції поширюються на перші десять хвилин дзвінка. Кожна наступна хвилина коштує 5 копійок.

Акція триватиме до 1 серпня 2008 року.
Джерело- Onliner.ua
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

life) і Beeline запропонує МТС-Україна знизити ставки на інтерконект

life) и Beeline предложит
  </div>
  <div class="shortfull">
    <a class="bluelink shortlink" href="http://sellandbuy.com.ua/operator/634-lifebeeline-.html">Смотреть полностью</a>
    <ul>
      <li>просмотров: <a></a></li>
      <li>комментариев: <a href="http://sellandbuy.com.ua/operator/634-lifebeeline-.html#comment">(0)</a></li>
    </ul>
  </div>
</div>
<div class="shortnews">
  <h3><a href="http://sellandbuy.com.ua/operator/581-smscdma-.html">МТС відкрив обмін SMS з CDMA-операторами</a></h3>
  <div class="shortinfo">
    <ul>
      <li>автор: admin</li>
      <li>категория: <a href=Операторы мобильной связи
 • добавлено: 15-08-2014, 08:43
 • МТС открыл обмен SMS с CDMA-операторами Оператор МТС запустив обмін SMS-повідомленнями з українськими CDMA-операторами: CDMA-Ukraine, Велтон.Телеком та Інтертелеком. Про це заявили в прес-службі компанії. Тарифікація таких текстових повідомлень здійснюється відповідно до тарифного плану абонента.

  Алена Городоцька, прес-секретар МТС-Україна, повідомила кореспонденту Onliner, що обмін SMS між стандартами GSM і CDMA допомагає організувати оператор CDMA-Ukraine.
  Джерело- Onliner.ua
  Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

  Life :): підключи друга отримай бонус

  Life:): подключи друга получи бонус З 20 по 31 березня оператор Life :) дає можливість отримати бонуси всім абонентам передплаченого сервісу компанії. Для цього потрібно:

  купити будь-який комерційний (Не акційний. Onliner) стартовий пакет в точках продажу Life :);
  активувати його з 20 по 31 березня;
  відправити SMS на номер 2555 з новим номером друга і отримати бонус у розмірі 10 гривень .

  Також 10 гривень отримує друг, який підключився. Вартість відправки SMS 25 копійок.
  Джерело- Onliner.ua
  Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

  Київстар змінив на

  Киевстар сменил .net на .ua Оператор Київстар переніс свій веб-сайт в зону. Ua. Тепер офіційне представництво компанії в інтернеті знаходиться за адресою www.kyivstar.ua. Нагадаємо, що раніше портал оператора розташовувався за адресою www.kyivstar.net.

  Нововведення торкнулися і WAP-версії. Тепер вона доступна за адресою wap.kyivstar.ua.
  Київстар національний оператор мобільного звязку. Отже, перехід в українську доменну зону цілком природний крок для нас, каже Жанна Ревнова, керівник департаменту з корпоративних звязків компанії.

  Співробітники оператора запевняють, що жодних незручностей для існуючих користувачів віртуальний переїзд не створить.
  Джерело- Onliner.ua
  Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
  Push 2 Check