Переродження Nokia E71x

Перерождение Nokia E71x


У найближчі місяці на ринку мобільних телефонів зявиться оновлена ??модель смартфона Nokia E71x. Модель виконана у формі моноблока з тонким металевим корпусом товщиною в один сантиметр. Також, як і попередник, Nokia E71x має QWERTY клавіатурою для зручного користування електронною поштою або офісними додатками.

Новинка являє собою чотирьохдіапазонний телефон з підтримкою 3G і вбудованим модулем бездротового звязку Wi-Fi для виходу у всесвітню мережу в кафе або аеропортах, що надають доступ. Апарат має повнофункціональний HTML-браузер з підтримкою Flash-анімації.


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia C6 побудуємо віртуальний світ разом!

Nokia C6 построим виртуальный мир вместе!


Наявність соціальних сервісів в сучасному мобільному телефоні умова обовязкова. І, схоже, фінські розробники, нарешті, це зрозуміли. У Nokia C6 є все для комфортного спілкування в мережі. Більш того інженери Nokia пішли трохи далі. Вони не тільки запропонували користувачам відвідувати такі популярні сервіси, як Твіттер і Фейсбук, через свої власні сервера, але і привязали їх до меню Контактів.

Тепер, щоб отримати інформацію з інтернету, зокрема із соціальних мереж, досить вибрати контакт у вашій телефонній книзі.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Короткий огляд слайдера Nokia 6760

Краткий обзор слайдера Nokia 6760


Поглянувши на Nokia 6760 по уважніше і вивчивши її функціонал, по справжньому розумієш вислів, що речі часто не такі, якими здаються.

Новинка Nokia 6760 у форм факторі слайдер поєднує в собі ультра тонкий корпус і при цьому повну QWERTY клавіатуру. Цей апарат як би балансує між функціональними можливостями, стильним дизайном і порівняно недорогий вартістю. Єдине, що може засмутити в Nokia 6760 це відсутність підтримки технології Wi-Fi. Але інші достоїнства сліхвой компенсують цю невдачу.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia 7900 Crystal Prism

Nokia 7900 Crystal Prism
Основні характеристики
-Сучасний дизайн з алмазними візерункамі на алюмінієвому корпусі
-Дивовижні світлові ЕФЕКТ настроюються 49 кольорів для режімів включення, віключення и Очікування
-Чудовий живі заставки з анімованімі візерункамі, унікальнімі для шкірного телефону
-Насолоджуйтесь ШВИДКО роботів інтернету, швідкіснім Завантажени и 6 діапазонамі покриття мережі 3G
-Зробіть Стільні фото або відео Завдяк 2-мегапіксельною камері з 8-кратним цифровим зумом і-спалахи
-Зберігайте больше музики, фото и відео Завдяк 1 ГБ вбудованої памяті
-Сінхронізуйте дані и список контактів з Додатками ПК Завдяк зєднанню USB або Bluetooth
-Відчуйте чистоту и яскравість кольору на OLED дисплеї з підтрімкою 16 миллионов кольорів
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia збирається придбати виробника платформ Qt і Qtopia

Nokia собирается приобрести производителя платформ Qt и Qtopia
Nokia збирається придбати Trolltech, виробника платформ Qt і Qtopia. Операція завершиться в другому кварталі. Фінська компанія заплатить готівкою приблизно по 3 за акцію Trolltech і придбає 66,43% випущених акцій.
Лідер ринку мобільних телефонів заявляє, що придбання прискорить розробку крос-платформних додатків і збільшить їх якість. Окремо виділяється той факт, що поглинання Trolltech відібється на якості платформ S60 і Series 40.
За допомогою технологій Trolltech, Nokia і сторонні розробники зможуть створювати додатки, які працюють в інтернеті, на девайсах Nokia і на персональному компютері йдеться в прес-релізі.
Trolltech має у своєму портфоліо програмний інтерфейс Qtopia, на базі якого побудовані операційні системи Sony Mylo, лінійка Sharp Zaurus, телефон OpenMoko та інших девайсів. Крім того, компанія виробляє фреймворк Qt, який використовується при написанні програм для Windows, Mac, WinCE і Linux.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia E71 і Nokia E66 будуть представлені 16 червня

Nokia E71 и Nokia E66 будут представлены 16 июня
Довгоочікувані новинки Nokia E71 і Nokia E66 повинні бути офіційно представлені вже 16 червня.
Nokia E71 - це смартфон з повною QWERTY-клавіатурою і великим 2,8 -дисплеєм, 3,2-мегапіксельною камерою, підтримкою HSDPA, GPS, Wi-Fi. Даний девайс покликаний замінити Nokia E61i, а от Nokia E66 - замінить Nokia E65.
Nokia E66 - слайдер з гарним дизайном, 3,2-мегапіксельною камерою, підтримкою HSDPA, GPS і Wi-Fi.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

GeoTagging в Nokia N82

GeoTagging в Nokia N82 Фінська компанія Nokia оголосила про вихід нової прошивки для Nokia N82.В нової версії прошивки зявитися підтримка функції GeoTagging, що дозволяє до координат місцевості присоеденяюсь фотографії зняті на Nokia N82, що вкотре підкреслює, що в апараті є відмінна 5 Мп камера і GPS-навігатор.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Огляд мобільного телефону Nokia N93i

Обзор мобильного телефона Nokia N93i
Перші компютери колись були розміром з кілька поверхів, але дуже і дуже малою продуктивністю. Те ж саме можна сказати і про телефони, де вимоги навіть жорсткіші, так як вони перетворилися з простих додаткових комунікаторів в істинних електронних друзів. І рубіж плеєрів, радіоприймачів і КПК дані пристрої переступили, але фотокамери залишалися недосяжною мрією Однак і ця висота взята в Nokia N93i dance3
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia N80

Nokia N80
Загальні характеристики
Габарити
Маса: 134 г
Розміри: 95,4 (макс.) 215; 50 (макс.) 215; 23,4 мм (26 мм в області камери)
Обєм: 97 , 4 см3

Дисплей та інтерфейс користувача:
Кольоровий дисплей з активною матрицею (352 215; 416, до 262 144 кольорів)
Автоматичне управління яскравістю дисплея
4-позиційна клавіша навігації з центральною кнопкою вибору, дві програмовані клавіші, клавіша додатка, клавіша редагування та очищення, клавіша надсилання та завершення, мультимедійна клавіша
Окрема кнопка спуску затвора для моментальної активації камери
Інтерфейс користувача: Платформа S60 3rd Edition на операційній системі Symbian
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Перші Враження про Nokia X6: Музика

Первые впечатления о Nokia X6: Музыка


Мі Продовжуємо серію оглядів нового Nokia X6. Минуло разу ми докладно розглянулі корпус и дисплей телефону. Заразитися ми поговоримо про его музичні здібності. Аджея в тому, что Nokia X6 Справжній музичний телефон, сумнівів НЕ вінікає. І справа тут зовсім не в іконці, яка розташована на робочому столі апарату. До речі, з ее помощью, можна отріматі доступ до велічезної колекції МУЗИЧНИЙ хітів и композіцій. Досить позбав налаштуваті вихід в інтернет и клікнуті по значку.  

Альо давайте повернемося до реальності, а вона, мабуть, буде Менш оптімістічна, чем Враження про зовнішній образі телефону. Отже, запускаємо плеєр, и, что ми Бачимо? Вільної RAM памяті у Nokia X6 залиша менше, чем у Nokia N97! Це непростімим, альо Дивіться Самі.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check