Білайн запускає безкоштовний сервіс для користувачів мережі Мамба

ВАТ Вимпелком (бренд Білайн) надасть можливість скористатися безкоштовними SMS-оповіщеннями зі служби інтернет знайомств і спілкування Мамба (Mamba.ru).

Для того, щоб скористатися SMS-оповіщеннями абоненту Білайн необхідно бути зареєстрованим користувачем мережі Мамба. Для користування сервісом необхідно зареєструвати свій номер телефону на сторінці своєї анкети в розділі Установки. Після введення номера телефону в поле Оповіщення через SMS, на введений номер клієнт Білайн отримає повідомлення з кодом для підтвердження, який необхідно ввести на сайті для завершення реєстрації номера телефону.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

LG Pecan європейський Optimus Me P350

LG Pecan европейский Optimus Me P350


Британський стільниковий оператор Orange на своєму сайті відкрив сторінку нового смартфона під назвою LG Pecan, який функціонує під управлінням операційної системи Android 2.2. Ймовірно, новинка є аналогом моделі Optimus Me P350, яка призначена для європейського ринку принаймні, ці смартфони дуже схожі.


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

МТС запустила федеральну програму з підвищення якості indoor-звязку

Стільниковий оператор Мобільні ТелеСистеми (MTSS) / МТС / почав програму з підвищення якості звязку всередині приміщень за рахунок застосування активних антенних розподільних систем, йдеться в повідомленні компанії.

Розподілені антенні системи забезпечать стійке покриття радіомережі в місцях, де не завжди можлива гарна звязок із зовнішніми базовими станціями: всередині бізнес-центрів, готельних комплексів, великих торгових центрів, тунелів.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Вимпелком попереджає про активізацію мобільних шахраїв у звязку з терактом в аеропорту Домодедов

ВАТ Вимпелком (VIMP) попереджає про можливе збільшення числа спроб мобільного шахрайства, повязаних з терактом в аеропорту Домодєдово. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Фахівці компанії прогнозують зростання кількості СМС-повідомлень, що надходять абонентам стільникових операторів з проханнями перерахувати кошти на мобільні рахунки потерпілих або їх родичів. Крім цього, можливе поширення неправдивих звернень від благодійних фондів або приватних осіб, які нібито займаються збором пожертвувань на лікування і подальшу реабілітацію жертв терористичного акту, що стався 24 січня 2011 ...
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Кількість абонентів IPTV ВимпелКому досягло 100 тис.

ВАТ Вимпелком продовжило в 2010 р. активний розвиток і модернізацію мережі на всіх її рівнях, повідомляє прес-служба оператора.
У минулому році компанія провела роботу по якісному розширенню 2G/3G-сеті. Будівництво 3G-мережі велося прискореними темпами, і за підсумками 2010 р. побудовано більше 6 тис. 3G-базових станцій. Крім цього, Вимпелком продовжив модернізацію GSM-мережі і побудував торік більше 1,2 тис. позицій. У 38 регіонах компанія провела заміну старих монолітних комутаторів на сучасне 3G-обладнання, забезпечивши єдину мережу комутації для 2G і 3G мереж доступу - це підвищило якість звязку за рахунок виключення або зниження межкоммутаторних змін місця розташування абонентів. Дана робота продовжиться також в 2011 р. в останніх філіях мобільної мережі Білайн.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Canon анонсує нові компакти з процесором DIGIC 5

Canon анонсирует новые компакты с процессором DIGIC 5


Іменитий виробник цифрових фотокамер компанія Canon представила нові моделі фотоапаратів на базі процесора DIGIC 5, що обіцяють зйомку відмінних фотографій навіть в умовах поганого освітлення, а також збільшення швидкості зйомки в загальному: PowerShot S100 і PowerShot SX40 HS.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Помер засновник компанії Apple Стів Джобс

У США на 57 році життя помер Стів Джобс - людина, що перевернув уявлення світу про компютери. Він мав дар передбачати тенденції розвитку інформаційних технологій. Московський комсомолець 8:02
Можливо, немає більшого визнання успіху Стіва, ніж той факт, що багато в світі дізналися про його смерть за допомогою пристроїв, які він винайшов - це слова президента США Барака Обами. Творця Apple він назвав одним з найбільших американських новаторів. Ехо Москви 8:00
Засновник Apple Стів Джобс помер у віці 56 років після тривалої хвороби. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії, опублікованому в середу, 5 жовтня. Forbes Умер основатель компании Apple Стив Джобс
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Splash Proof Portable Speakers у ванну з мобільником

Splash Proof Portable Speakers в ванну с мобильником


Переважна більшість сучасних мобільних гаджетів дуже погано переносить взаємодія не те що з водою, але навіть з вологим повітрям, тому брати з собою у ванну кімнату мобільник, щоб послухати музику, не дуже хороша ідея.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Мегафон продовжив до 28 лютого безкоштовний період користування послугами мобільного звязку на рейсах Аерофлоту

ВАТ Мегафон продовжило до весни безкоштовний період користування послугами мобільного звязку на рейсах Аерофлоту, повідомила прес-служба компанії.

До 28 лютого 2011 р включно авіапасажири можуть відправляти SMS та MMS-повідомлення, а також користуватися мобільним Інтернетом в польоті без оплати трафіку.

По закінченні безкоштовного періоду Мегафон встановив вартість відправки SMS-повідомлення в розмірі 10 руб за повідомлення, вартість передачі даних / GPRS-трафік / 44 руб за 100 кб. Ціни вказані в російських рублях з урахуванням ПДВ.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

NoteSlate планшет для малювання за 99

NoteSlate планшет для рисования за 99


У продажу вже є маса планшетів на будь-який смак, але дуже скоро може зявитися ще один NoteSlate, оснащений 13-дюймовим дисплеєм ePaper з дозволом 750 x 1080 пікселів, на якому можна писати одним з чотирьох кольорів (одним за раз). У компанії говорять, що час роботи від акумулятора складе не один тиждень, важити він буде всього 240 грамів, а коштувати 99 доларів.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check