Смартфон HTC Droid Incredible 2

Смартфон HTC Droid Incredible 2

У оператора Verizon оголошено про офіційне анонсі смартфона HTC Droid Incredible 22 . Цей апарат не отримає підтримку мереж нового покоління LTE, але може працювати в мережах GSM / HSPA, так і CDMA. У серці смартфона лежить процесор на 1-ГГц Qualcomm Snapdragon, 4-дюймовий сенсорним дисплей Super LCD, смартфон не має апаратної клавіатури.

Встановлено 8-Мп камера, з можливістю запису відео з роздільною здатністю 720p і подвійним LED-спалахом, 1,3-Мп фронтальна камера і модулі бездротового звязку Wi-Fi і Bluetooth, GPS-приймач, підтримка DLNA з можливістю віддавати інтернет до пяти пристроям. Смартфон HTC Droid Incredible працює на ОС Android 2.2. Крім основної операційної системи смартфон має додатковий інтерфейс HTC Sense. Ціна на смартфон HTC Droid Incredible 2 складає 199,99 з контрактом на два роки.

Ключевые слова: Incredible, смартфон, Droid, имеет, смартфона, камера, возможностью, связи, Bluetooth, GPSприемник, поддержка, беспроводной, LEDвспышкой, разрешении, двойной, «отдавать», фронтальная, модули, Смартфон, интерфейс

Push 2 Check