Мегафон продовжив до 28 лютого безкоштовний період користування послугами мобільного звязку на рейсах Аерофлоту

ВАТ Мегафон продовжило до весни безкоштовний період користування послугами мобільного звязку на рейсах Аерофлоту, повідомила прес-служба компанії.

До 28 лютого 2011 р включно авіапасажири можуть відправляти SMS та MMS-повідомлення, а також користуватися мобільним Інтернетом в польоті без оплати трафіку.

По закінченні безкоштовного періоду Мегафон встановив вартість відправки SMS-повідомлення в розмірі 10 руб за повідомлення, вартість передачі даних / GPRS-трафік / 44 руб за 100 кб. Ціни вказані в російських рублях з урахуванням ПДВ.

Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

У продаж надійшли Nokia N8-00 і Nokia C7-00 з дефектними дисплеями

В продажу поступили Nokia N8-00 и Nokia C7-00 с дефектными дисплеями


Початок цього року ознаменувався величезною кількістю претензій до Nokia з приводу неякісних дисплеїв, які були встановлені на Nokia N8-00 і Nokia C7-00. Зауваження були різними, але більшість користувачів помітили червоні смуги на дисплеї. Ми провели власне розслідування і зясували, що багато в чому появу дефектів на дисплеях Nokia N8-00 і Nokia C7-00 було повязано з версіями прошивок цих мобільних телефонів.

Для початку ми ознайомилися з численними темами на форумах, присвячених телефонами Nokia. Користувачі відзначали, що якщо відрегулювати яскравість і контрастність, то з подібною проблемою можна було впоратися і самостійно.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check