Intel ZTE Mobile = виробництво телефонів в Китаї?

Intel  ZTE Mobile = производство телефонов в Китае?


Відповідно до джерел авторитетного видання Bloomberg, компанія Intel спільно з китайською ZTE Mobile може почати виробництво мобільних телефонів на базі мобільних чіпів Atom і їх продаж на китайському ринку.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Останні чутки навколо Apple

Последние слухи вокруг Apple


Навколо компанії Apple завжди роїться маса найрізноманітніших чуток, ми вирішили обєднати в одній замітці кілька останніх повідомлень, які не варто сприймати всерйоз, але до яких варто прислухатися, адже чутки іноді виявляються правдою, тим більше , якщо вони виходять від перевірених джерел.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Два Windows-планшета від Onkyo

Два Windows-планшета от Onkyo


Компанія Onkyo представила два нових планшетних компютера, що працюють під управлінням операційної системи Windows 7, які орієнтовані на бізнес-користувачів. Новинки отримали назви TW317A7PH (на картинці) і TW117A6PH. Обидві таблетки використовують процесор Intel Atom N450, що працює на частоті 1,66 ГГц.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

HTC Eerie HD3: концепт смартфона з трьома ОС

HTC Eerie HD3: концепт смартфона с тремя ОС


Так уже склалося, що найцікавіші та бажані продукти компанії HTC мають у своїй назві літери HD. Всякий раз цей індекс означає для виробника невеликий, а іноді і значний прорив; прихильників марки бентежить хіба що модель HD7, та й то лише тому, що до ОС Windows Phone 7 ще є маса претензій. Тому варто повернутися до вихідної нумерації і чекати релізу HTC HD3.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Cогласно результатами глобального опитування споживачів, більшість старих мобільних телефонів лежать на полицях і в ящиках у них вдома, а не направляються на переробку

Cогласно результатам глобального опроса потребителей, большинство старых мобильных телефонов лежат на полках и в ящиках у них дома, а не направляются на переработку
8 липня 2008
Згідно з результатами глобального опитування споживачів, опублікованими сьогодні Nokia, тільки 3% користувачів здають свої мобільні телефони на переробку, незважаючи на те, що у більшості з них вдома є старі і непотрібні пристрої. Троє з чотирьох опитаних не замислювалися про можливість переробки своїх пристроїв, а половині респондентів навіть не було відомо про таку можливість.

В даному опитуванні взяли участь 6500 чоловік з 13 країн, включаючи Фінляндію, Німеччину, Італію, Росію, Швецію, Великобританію, Обєднані Арабські Емірати, США, Нігерію, Індію, Китай, Індонезію і Бразилію. У ході опитування представники компанії Nokia намагалися докладніше дізнатися про ставлення споживачів до питань переробки, а також проінформувати громадськість про програми прийому на переробку непотрібних пристроїв і зусиллях, компанією з метою посилення темпів переробки невикористовуваних мобільних пристроїв.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony має намір активно розвивати напрямок носяться електронних пристроїв

Sony намерена активно развивать направление носимых электронных устройств

Як відомо, Sony позбавиться від бізнесу з випуску персональних компютерів Vaio: збиткове ПК-підрозділ буде виділено в нову компанію, що належить фонду Japan Industrial Partners. Вже до березня нинішнього року японська корпорація припинить розробку і продаж пристроїв під всесвітньо відомою маркою Vaio.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia намагається запатентувати ще один концепт ігрового телефону

Nokia пытается запатентовать еще один концепт игрового телефона

Компанія Nokia намагається запатентувати ще один концепт ігрового телефону. Рішення виконано у форм-факторі ігрової консолі і, за даними патенту, може виконувати функції плеєра, фотокамери, телефонного апарату і пульта ДУ. В останньому випадку, очевидно, мається на увазі щось на зразок спільної роботи PSP і PS3, коли з портативної консолі можна отримати доступ до стаціонарної.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony Xperia S отримає оновлення до Android ICS в кінці травня

Sony Xperia S получит обновление до Android 4.0 ICS в конце мая

До вчорашнього дня офіційна дата виходу Android 4.0 ICS для Sony Xperia S звучала як кінець другого кварталу. Завдяки форуму Talk Sony Mobile, зявилася дана інформація.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Глава Sony Worldwide Studios розчарований оцінками перших PS4-ексклюзивів

Глава Sony Worldwide Studios разочарован оценками первых PS4-эксклюзивов

Стартова лінійка нової домашньої консолі Sony включає всього три ексклюзиву, розроблені внутрішніми студіями компанії, і вищих похвал удостоївся лише один з них, причому найменш амбітний shootem up Resogun. Шутер KillZone: Shadow Fall, на який покладалося стільки надій, залишив у рецензентів змішані враження, а платформер Knack і зовсім зазнав розгрому.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

ДУЖЕ ШИРОКИЙ ФОРМАТ. Samsung S9

ОЧЕНЬ ШИРОКИЙ ФОРМАТ. Samsung S9

Чи може телевізор бути твором мистецтва? Звичайно! Мінімалізм знаходиться на піку моди, і нова флагманська модель Samsung S9, вишукана робота провідних дизайнерів, дійсно може стати експонатом, наприклад, музею Гуггенхайма. Але набагато доречніше, якщо цей 85-дюймовий (!) Гігант надвисокої чіткості (UHD) прикрасить будь-чию вітальню.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check