Nokia надасть співробітникам заводу в Німеччині можливість працювати в Румунії

Nokia предоставит сотрудникам завода в Германии возможность работать в Румынии
Як повідомляє агентство Thomson Financial, компанія Nokia запропонувала співробітникам закривається заводу в Бохумі переїхати на аналогічне виробництво до Румунії. Про це сьогодні вранці написала впливова німецька регіональна газета Rheinische Post, цитуючи неназвані джерела всередині компанії.
Профспілка IG Metall, який голосно протестує проти закриття заводу, не знає про наявність таких планів, але збирається обговорити можливість відстоювання прав трудящих з Бохума.
Також, як повідомляє Rheinische Post, наступного тижня топ-менеджери компанії Nokia зустрінуться з представниками місцевої адміністрації та делегатами від профспілок з метою обговорення питань соціальних виплат для співробітників заводу в Бохумі.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Побіжний погляд на Nokia C1-00

Беглый взгляд на Nokia C1-00


Nokia С1-00 поставляється в простій картонній коробці. У якій ви отримаєте типовий набір основних аксесуарів: зарядний пристрій і стару добру аудіо гарнітуру з розємом 3,5 мм. Вважаємо, не варто нагадувати, що гарнітура досить зручна штука, особливо коли потрібно поговорити по телефону, сидячи за кермом автомобіля, або просто послухати радіо.

До речі, в Nokia С1-00 відсутня вбудована антена, тому без гарнітури в даному випадку не обійтися. І так, в коробці є ще керівництво користувача.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Motorola не планує оновлень для CLIQ XT, Flipout, Charm і i1

Motorola не планирует обновлений для CLIQ XT, Flipout, Charm и i1


На тлі випуску нових висококласних смартфонів компанія Motorola продовжує ігнорувати Android-смартфони попереднього покоління. Так днями стало відомо, що компанія більше не планує випускати оновлення для операційної системи таких комунікаторів, як CLIQ XT, Flipout, Charm і i1.


Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check