garnitury

Гарнитуры

 

Продовжуємо знайомити вас з новинками ринку Bluetooth-гарнітур. За традицією, в нашій збірці - моделі на будь-який смак, колір, розмір і бюджет.

 

Друге покоління «екстремальною» гарнітури від Jabra вражає не тільки технічними характеристиками, але й зовнішнім виглядом.

Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Новий Android нарекли Ice Cream Sandwich

Новый Android нарекли Ice Cream Sandwich


Напередодні офіційного анонсу нової версії операційної системи Android спекуляції щодо нового солодкого назви підійшли до свого логічного кінця. Нагадаємо, що за місяці очікування нова операційна система обзавелася одразу кількома назвами, включаючи ice cream, ice cream sundae і ice cream sandwich. Саме останнє з перерахованих і стане офіційним
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Nokia C6: грайливий характер

Nokia C6: игривый характер


Вчорашні технології Хай-енд сьогодні не більше ніж міцний середнячок, і це не може не радувати. Nokia C6 фактично нічим в плані функціоналу не відрізняється від своєї попередниці Nokia N97 Mini. Єдина відмінність цих телефонів нижча вартість Nokia C6. Пора робити покупки!

Розробники З серії намагаються вдихнути високі технології апаратів бізнес-класу у прості і доступні телефони середньої цінової категорії. І Nokia C6 тому підтвердження. В апаратах З серії є все: від недорогого пластика до інтелекту смартфонів.


Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony PlayStation NGP: портативна ігрова приставка нового покоління

Sony PlayStation NGP: портативная игровая приставка нового поколения


На великому пишному (воно не могло бути іншим) заході в Токіо, Sony представила своє дітище ігрову портативну приставку з кодовим імям (це означає, що воно ще може змінитися?) NGP. Разом з нею Sony озвучила плани щодо інтеграції ігор для PlayStation з Android і випуску PlayStation Suite, що розкриває завісу таємниці над готуються до анонсу ігровому смартфону Sony Ericsson XPERIA Play.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check