Краса у використанні: Nokia представляє три нові моделі, в кожній з яких сучасні функціональні можливості гармонійно поєднуються з витонченим класичним дизайном

Красота в использовании: Nokia представляет три новые модели, в каждой из которых современные функциональные возможности гармонично сочетаются с утонченным классическим дизайном 28 квітня 2008
Сьогодні Nokia представила три нових мобільних пристрої, які відрізняються виключно стильним дизайном і самими передовими функціональними можливостями. Всі три телефони розкладний Nokia 6600 fold і два пристрої з розсувним механізмом Nokia 6600 slide і Nokia 3600 slide це бездоганний лаконічний дизайн і чудовий набір зручних функцій. Новинки надійдуть у продаж у третьому кварталі 2008 року.
На ринку відзначається великий попит на мобільні пристрої, які поєднують в собі елегантність виконання з широкою функціональністю, говорить Міккель Друкер (Mikkel Drucker), Директор підрозділу Nokia Connect Devices. Кожне з трьох представлених сьогодні пристроїв пропонує свою інтерпретацію дизайнерської концепції Nokia. Вони одночасно гарні на вигляд і зручні у використанні, а також пропонують користувачеві можливість вибору.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony привяже до фото людини його життєві показники


    </div>
    <div class= Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Дивна поведінка камери Sony Xperia Z

Странное поведение камеры Sony Xperia Z

Xperiablog.net опублікував досить цікаве порівняння фотографій, отриманих з одного і того ж зразка Sony Xperia Z, але в різних режимах - Normal і Burst (швидкісна серійна зйомка). Здавалося б, результат не повинен сильно відрізнятися, однак вийшло все з точністю до навпаки.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check