Samsung Galaxy S II: отримає процесор з частотою ГГц

Samsung Galaxy S II: получит процессор с частотой 1.2 ГГц


Навколо процесора, на базі якого буде побудовано новий Samsung Galaxy S II останнім часом шуму надзвичайно багато. Нагадаємо, раніше повідомлялося про те що смартфон буде представлений у двох різних модифікаціях на базі чіпсетів Samsung Exynos 4210 і Tegra 2. Втім, всі джерела сходилися на думці, що тактова частота процесора складе 1 ГГц.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony готує потужний смартфон Xperia C670X

Sony готовит мощный смартфон Xperia C670X

Корпорація Sony, за інформацією обізнаних джерел мережі, розробляє комунікатор Xperia C670X з сенсорним дисплеєм формату Full HD.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Nokia купує Trolltech

Компанія Nokia оголосила про намір за 153 мільйона доларів придбати розробника мобільних додатків Trolltech. Ця компанія спеціалізується на розробці платформ, які можуть бути використані розробниками для створення додатків.
Крім того, Trolltech займається розробкою прикладної платформи і користувальницького інтерфейсу для пристроїв на базі Linux, а недавно ця платформа отримала підтримку апаратів на базі Windows Mobile.
Кроссплатформенную пакет Trolltech - Qt - використовується в таких популярних програмах, як Skype, Google Earth, Adobe Photoshop Elements і Lucasfilm.
Це придбання буде здійснено в рамках прискорення реалізації стратегії фінського виробника по створенню крос-платформи, а також має збільшити конкурентоспроможність S60 і Series 40.
Nokia продовжить розвиток продуктів Trolltech і підтримку нових і вже існуючих клієнтів. При цьому компанія не планує змінювати ліцензійну політику Trolltech щодо комерційних і open-source проектів.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check