Новий телефон Sony Ericsson Walkman на підході

Новый телефон Sony Ericsson Walkman на подходе

 

 

 

 

Новий телефон Walkman Sony Ericsson знаходиться в дорозі. Про це повідомив керівник відділення компанії у Великобританії та Ірландії Нейтан Вотье (Nathan Vautier). У 2010 році Sony Ericsson багато уваги приділить випуску смартфонів, але не забуде і про фанатів музичної серії Walkman.

 

В інтервю виданню Mobile Today Нейтан Вотье (Nathan Vautier) розповів про плани компанії на поточний рік. Sony Ericsson дійсно ставить смартфони на перший план, а це знижує кількість телефонів запланованих на цей рік до 26 моделей. Але це зниження ніяк не позначиться на кількості телефонів Walkman Sony Ericsson ...

 
 
 
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Ігри з N-Gage будуть перенесені на платформу N-Gage

Игры с N-Gage будут перенесены на платформу N-Gage 2.0

Ігри, які були випущені більше 3 років тому на ігрові консолі Nokia N-Gage й N-Gage QD, можуть відродитися на новій ігровій платформі N-Gage 2.0. Нагадаю декілька з них:
- Elder Scrolls Travels: Shadowkey;
- Tony Hawks Pro Skater;
- SSX: Out Of Bounds;
- Colin McRae Rally 2005;
- Splinter Cell: Chaos Theory;
- Asphalt: Urban GT.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony впевнена у відродженні власної електроніки

Sony уверена в возрождении собственной электроники

Глава Sony Казуо Хіра (Kazuo Hirai) упевнений в тому, що бізнес з випуску споживчої електроніки, який веде його компанія, вийде зі збитків за підсумками нинішнього фінансового року (завершиться наприкінці березня 2014 ). За словами топ-менеджера, робота здійснюється за наміченим планом.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony скоротить персонал дочірнього підприємства Sony EMCS

Sony сократит персонал дочернего предприятия Sony EMCS

Проблеми Sony, схоже, не закінчилися з настанням 2014 року. Для того щоб впоратися зі збитками, японської компанії доведеться знову вдатися до непопулярних заходів і ще більше скоротити персонал на виробничих обєктах. У минулому році компанія скоротила 10 тисяч співробітників.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Вірусна атака Geinimi на смартфони Android OS

Вирусная атака Geinimi на смартфоны Android OS


На думку ІТ-фахівців, остання вірусна атака на смартфони з операційною системою Google Android, яка сталася в Китаї на початку цього року, заснована на базі однієї з найскладніших шкідливих програм Geinimi. Атака торкнулася сотні тисяч користувачів цих мобільних пристроїв. Як зізнаються представники компаній в галузі електронної безпеки, особливості дії вірусу поки незрозумілі.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check