На Secafe порівняли дисплеї Sony Xperia Z Ultra і HTC One

На Secafe сравнили дисплеи Sony Xperia Z Ultra и HTC One

Як відомо, Sony Xperia Z Ultra став першим Планшетофони однойменного виробника, отримавши при цьому шикарний дисплей Triluminos.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Nokia N74

Nokia N74 Телефон, який ви бачите на зображенні, це черговий концепт з форуму Estato. На відміну від іншого концепту 74моделі, цей Nokia N74 має менші розміри, і екран виглядає не так переконливо.
Передбачувані автором цього концепту технічні характеристики цілком відповідають сучасним технологіям. В оснащення телефону входить 3.2 мегапіксельна камера з оптикою Carl Ziess, 8 Гб вбудованої памяті (слот для карт памяті відсутній), Bluetooth 2.0 з профілем A2DP, і модуль мобільного ТБ, реалізований за допомогою DVB-H технології. Автор також поклав у комплект до телефону бездротову стереогарнітуру.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony Xperia Z1S - операторський флагман для T-Mobile

Sony Xperia Z1S - операторский флагман для T-Mobile

У Мережі зявилося зображення смартфона від Sony для американського оператора T-Mobile. За словами evleaks, новинка отримала назву Xperia Z1S і буде представлена ??до кінця 2013 року. Спочатку, рендер викликав невелику плутанину, оскільки розташування фронтальної камери і входу для навушників відрізняється від Xperia Z1 і нещодавно анонсованого Xperia Z1 f.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check