Bluetooth-акустика SuperTooth Disco 28 Вт мобільного звуку

Bluetooth-акустика SuperTooth Disco 28 Вт мобильного звука


SuperTooth приготувала новинку для мобільних меломанів. Компактна аудіосистема Dicso встановлює звязок з джерелом звуку за допомогою протоколу Bluetooth, а підтримка A2DP гарантує швидке і безпроблемне підключення до більшості сучасних пристроїв, таких як ноутбуки, MP3-плеєри, смартфони і т.д.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia 5000 - недорога альтернатива Nokia 5310

Nokia 5000- недорогая альтернатива Nokia 5310
В Nokia 5000 такий же дизайн як і в Nokia 5310 Xpress Music, відсутні тільки спеціальні музичні клавіші.Но головною відмінністю є начіка апарату-тут ви не побачите 2-х мегапіксельної камери і слота для карт памяті.
Ось деякі характеристики новинки: 1,3 Mpx камера, Bluetooth, FM-радіо, EDGE і 12 MB памяті.В продаж Nokia 5000 надійде в другій половині 2008 року за ціною близько 90 Євро (без податків і субсидій).
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia N97 mini: меншу в більшому

Nokia N97 mini: меньшее в большем


Армія тачфонів від фінської компанії Nokia стає більше з кожним днем. Проте, модель Nokia N97 mini самий яскравий і цікавий представник смартфонів, який зявився на ринку за останні місяці. Розробники Nokia вчасно зосередилися на тому, щоб виправити всі баггі і направили зусилля на поліпшення користувальницького інтерфейсу. Так зявилася Nokia N97 mini.

Хоча світовий успіх її великого брата Nokia N97 і був більш ніж оглушливим, проте косяків і недоробок в цьому пристрої також було предостатньо.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Глава ASUS обіцяє перевершити iPad 2

Глава ASUS обещает превзойти iPad 2


Не можеш перевершити Apple, хоча б налякай! Саме таким принципом керується глава ASUS Джонні Ши (Jonney Shih), який нещодавно заявив про якийсь секретному пристрої, яке готове конкурувати з iPad 2. Природно, нічим конкретним пан Ши свої слова не підтвердив, пославшись на надзвичайну секретність нової розробки.


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia 5320 XpressMusic

Nokia 5320 XpressMusic Nokia 5320 XpressMusic
Основні Функції
витонченням дизайн з глянцевою поверхнею и Вішуканій деталями
Підключення 3G/HSPDA для швидкої передачі Даних
Окремі клавіші управління музикою та іграми N-Gage. Покращення Керування іграми Завдяк 8-позіційному колесу Navi.  
2-дюймовий TFT дисплей з ландшафтним режимом для ігор N-Gage.  
SMS, MMS, аудіо ПОВІДОМЛЕННЯ Xpress та електронна пошта відправте моменти свого життя з камери та галереї в Інтернет, Наприклад на Ovi, Flickr або VOX.  
Музичний плеєр з додатком Nokia Say and Play.  
Покращена Якість звуку Завдяк Спеціальному аудіо-чіпу, швидка и проста завантаження музики з підключенням HSDPA и USB 2.0, до 8 Гбайт зовнішньої памяті (карти памяті microSD).
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

K-Touch W700 китайський Android на базі Tegra 2

K-Touch W700 китайский Android на базе Tegra 2


Багато користувачів традиційно вважають, що продукція китайських виробників не відрізняється занадто високою якістю. Почасти вони праві, проте деякі останні творіння китайських майстрів змушують засумніватися в цьому висловлюванні, в усякому разі, стосовно смартфонам. Так днями в мережі зявилася інформація про новий смартфон, який незабаром буде доступний абонентам місцевого стільникового оператора China Unicom.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Перші реальні скріншоти нової операційної системи Symbian ^ 4

Первые реальные скриншоты новой операционной системы Symbian^4


Вперше ми почули про нову операційці Symbian ^ 4 ще тоді, коли Nokia представила нам Symbian ^ 3. Минув час, і ми переконалися в тому, що Symbian ^ 3 стала дійсно популярним і функціональним рішенням.

Настав час Symbian ^ 4! На фото, представлених нижче, реальні скріншоти операційної системи Symbian ^ 4. Вони були зроблені за допомогою емулятора Symbian ^ 4. На наш погляд, ми поки не побачили нічого екстраординарного, того, про що можна буде сказати Вау!.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Новий комунікатор Xperia X1 від Sony Ericsson

Це перший довгоочікуваний комунікатор з платформою Windows Mobile. Модель Sony Ericsson Xperia X1 зроблена у форматі слайдера вагою в 158 грам і розміром 110.5x52.6x17.0 мм.

 

Новый коммуникатор Xperia X1 от Sony Ericsson

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

LG Optimus Pad європейський G-Slate!

LG Optimus Pad европейский G-Slate!


Компанія LG підтвердила плани по випуску європейської версії планшета T-Mobile G-Slate, який вийде під назвою LG Optimus Pad. Обидва пристрої будуть представлені в рамках виставки Mobile World Congress 2011.


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Компанія Sony влаштувала в Парижі водне шоу Sony Xperia Z (відео)

Компания Sony устроила в Париже водное шоу Sony Xperia Z (видео)

Компанія Sony презентувала можливості смартфона Sony Xperia Z за допомогою водної проекції. Набирає популярність на Заході вид зовнішньої реклами вдало підкреслив особливість нового гаджета стійкість до впливу води. До запуску на французький ринок новинки компанія Sony за підтримки креативного агентства Superbien приурочила вражаюче 3D-шоу на каналі ла Віллет в центрі Парижа. Протягом шести хвилин три потужних насоса створювали водяній екран 55х20 м, на який і проектувався кольоровий рекламний ролик.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check