Перший смартфон на Android вийде в квітні. Це буде ViewSonic

Первый смартфон на Android 2.4 выйдет в апреле. Это будет ViewSonic


Як повідомляє Boy Genius Report з посиланням на сайт Pocket-lint, нова версія Android з індексом 2.4 зявиться в квітні цього року. А першим пристроєм на ньому буде смартфон не HTC і навіть не Samsung, а, який вистрибнув немов чортик з коробки, ViewPad 4 компанії ViewSonic. Про це сказало джерело всередині самої ViewSonic, він же повідав про те, що версія Android 2.4 буде називатися не IceCream. Що ще більше заплутує громадськість, особливо, якщо згадати про фрагментацію цієї операційної системи, що виникла після оголошення Android 3.0, призначеної для планшетів. Схоже, Android збирається остаточно розділитися на дві незалежні гілки розвитку.


Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Двухекранний планшет NEC LifeTouch W вийде в червні

Двухэкранный планшет NEC LifeTouch W выйдет в июне


Компанія NEC оголосила про швидкий початок продажів оригінального двоекранного планшета NEC LifeTouch W, японські продажі якого почнуться вже в червні поточного року.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

VimpelCom як і раніше на третьому місці за доходами

VimpelCom по-прежнему на третьем месте по доходам


Телекомунікаційна компанія VimpelCom Ltd. оголосила про результати роботи в четвертому кварталі 2010 року. Чиста операційна виручка VimpelCom за звітний квартал виросла в порівнянні з попереднім роком на 22% і склала 2,8 млрд. За весь минулий рік виручка VimpelCom склала 10,5 млрд, що на 20,8% більше результату 2009 року.
Російська квартальна виручка компанії залишилася на рівні попереднього кварталу, хоча і збільшилася в порівнянні з четвертим кварталом 2009 року на 10%, досягнувши позначки 53800000000 руб. Як повідомляють Ведомости, оператор Мегафон в останньому кварталі минулого року заробив близько 55600000000 руб., Що на 14,7% показника 2009 року і збільшив відрив від VimpelCom за обсягом виручки більш ніж удвічі з 0,8 млрд до 1,77 млрд руб. МТС поки не оприлюднила дані про роботу в четвертому кварталі.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check