МТС представила нову послугу для захищеної голосового звязку

Компанія Мобільні ТелеСистеми (МТС) представила нову послугу Конфіденційна звязок рішення для надійного захисту конфіденційних переговорів за допомогою спеціальних мобільних телефонів SMP-Атлас-2, оснащених функцією шифрування.

Пристрій забезпечує захист мовної інформації з використанням принципу абонентського шифрування (передача шифрованого мови здійснюється по каналах передачі даних CSD 9600 біт / с) і підтримує базовий набір необхідних функцій мобільного телефону (голосовий звязок, SMS, EMS).
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Розкрито технічні характеристики HTC Doubleshot

Раскрыты технические характеристики HTC Doubleshot


До недавнього часу смартфон HTC Doubleshot залишався всього лише назвою, проте зявився недавно в мережі файл опису профілю user agent пролив світло на новинку. Отже, Doubleshot представлятиме собою бічний QWERTY-слайдер з WVGA-екраном і операційною системою Android Gingerbread. Також відомо, що в якості апаратної платформи буде застосований новий двоядерний процесор Snapdragon від Qualcomm, що працює з тактовою частотою 1.2 ГГц, а роздільна здатність інтегрованої камери складе не менше 6 МП, при цьому очікується, що це буде 3D-рішення, аналогічне реалізованому в смартфонах Optimus 3D і EVO 3D.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony повернулася до прибутку вперше за пять років

Sony вернулась к прибыли впервые за пять лет

Японський виробник електроніки Sony Corp. отримав великий прибуток за підсумками IV фінансового кварталу (січень-березень) завдяки коштам від продажу офісних будівель і вийшов в плюс за підсумками фінансового року вперше за останні пять років, однак стан бізнесу компанії дає мало приводів для оптимізму, пише The Wall Street Journal.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Анонс Nokia 3G и GPS

Анонс Nokia 3G и GPS


Фінській концерн все більш и більш серйозно почінає ставити до свого портфоліо з тачськрінамі. После чергової горяченькой штучки Nokia 5530 XpressMusic, смороду анонсувалі запуск ще однієї МОДЕЛІ Nokia 5230. Це Пристрій початкова уровня в категорії мобільніх телефонов з сенсорними дисплеями. У новенькій такий же Дозвіл дисплея, як и у Nokia 5800. Альо отсутсвует модуль Wi-Fi, и камера Всього позбав 2 мегапікселя.  


Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check