смерть MEGOO

Intel офіційно визнала смерть MeeGo і оголосила Tizen
Тиждень для розробників MeeGo виявилася не найприємнішою, деякі з них живили ілюзорні надії, що Intel постарається врятувати проект, всупереч виходу з нього Nokia. Фінський виробник телефонів оголосив про початок відвантажень Nokia N9 на цьому ж тижні, що сколихнуло шанувальників компанії і дало слабку надію розробникам. Треба відзначити, що Nokia N9 послідовно переносилася з серпня на жовтень. У точках продажів Nokia можна споглядати великі рекламні плакати та муляжі телефонів, самі вони відсутні і сьогодні. Показувати нічого. Ті небагато покупці, що куплять 92 000 вироблених Nokia телефонів, будуть раді дізнатися, що компанія пообіцяла підтримувати їх аж до 2015 року. Під підтримкою тут розуміється сервісне обслуговування, але аж ніяк не вихід нових версій ОС або серйозні зміни в ній, цього не буде. Ми не побачили цього ні для N800, ні для N900, і вважати, що свідомо мертву платформу будуть тягнути на собі, коли виробник скорочує всі витрати, щонайменше, наївно. смерть MEGOO
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony патентує розумний перуку SmartWig

Sony патентует умный парик SmartWig

Розумні телефони, розумні годинник, розумні окуляри. Що ще сучасні технології в найближчому майбутньому можуть змусити порозумнішати? Звичайно це автомобілі, побутова техніка. Але Sony вважає, що розумним може бути навіть перуку. Принаймні, компанія подала заявку, щоб запатентувати пристрій SmartWig (розумний перуку).
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Sony PlayStation 4: перші скріншоти інтерфейсу користувача

Sony PlayStation 4: первые скриншоты пользовательского интерфейса

Після тижня, після офіційного анонсу нової консолі Sony PlayStation 4, компанія Sony представила перші скріншоти нового графічного інтерфейсу користувача новинки. PlayStation 4 отримає окрім нового заліза і цілий ряд нових функцій і сервісів.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Криза в США не вплине на Nokia

Найбільший виробник стільникових телефонів Nokia продовжує зміцнювати свої лідируючі позиції.
За підсумками четвертого кварталу 2007 року фінський гігант зайняв близько 40% світового ринку. Особливо сильні позиції Nokia на ринках, що розвиваються - таких, як Індія і Китай. Так, частка компанії на індійському ринку близько 50%.
Аналітики вважають, що економічний спад, що спостерігається в США, не зможе серйозно позначитися на доходах фінського виробника. За прогнозами фахівців, в 2008 році Nokia буде поставляти в середньому по 131 млн телефонів на квартал. Прибуток компанії складе 0,45 євро (0,65 долара) на одну акцію, проти 0,32 євро (0,46 долара) роком раніше.

Джерело: helpix.ru
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check