Liquid Image Impact Series HD окуляри з відеокамерою

Liquid Image Impact Series HD  очки с видеокамерой


Ще одну модель очок з інтегрованою камерою (кут огляду 136 градусів), призначених, на цей раз, аж ніяк не для підводного плавання, представила компанія Liquid Image. Окуляри входять до серії Impact Series HD і здатні робити відеозапис з роздільною здатністю 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду або з роздільною здатністю 720p зі швидкістю 60 кадрів секунду.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Samsung представила USB-порт для Galaxy Tab

Samsung представила USB-порт для Galaxy Tab 10.1


Новий планшет Samsung Galaxy Tab 10.1, на жаль, позбавлений вбудованого USB-порту. Виправити це прикре непорозуміння покликаний новий аксесуар від самої Samsung адаптер, що підключається до 30-піновий порту Galaxy Tab і надає користувачеві один USB-порт для великого розмаїття всіляких пристроїв.
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)

Bluetooth-гарнітура з відеокамерою

Bluetooth-гарнитура с видеокамерой


Цікавім рішенням для тих, хто хоче Залишити незайнятімі руки і одночасно зніматі відео, Наприклад для автомобілістів або шпігунів, стане гаджет Bluetooth Headset Camcorder, що поєднує Функції Bluetooth-гарнітури і компактної відеокамері.  

Цею Пристрій дозволяє НЕ Тільки прійматі і Здійснювати дзвінкі, Альо і вести відеозйомку з Дозволи 480p і частотою 30 кадрів в секунду у форматі MP4, причому зняті дані передаються через Bluetooth в память підключеного смартфона.  
Смотреть полностью
  • просмотров:
  • комментариев: (0)
Push 2 Check