Євросоюз може допомогти робітникам Nokia в Бохумі

Евросоюз может помочь рабочим Nokia в Бохуме
Президент Європейської комісії Жозе-Мануель Баррозу в інтервю німецькому журналу Wirtschaftswoche припустив, що робітники, звільнені компанією Nokia в Німеччині, можуть отримати компенсації від ЄС.
Я можу зрозуміти людей в Бохумі. Ми знаємо, наскільки складною може бути трансформація. Саме тому ми зазвичай використовуємо наші соціальні фонди державам-членам не доведеться вирішувати цю проблему наодинці, заявив президент. При цьому пан Баррозу відкинув припущення деяких німецьких політиків про те, що Євросоюз прямо або побічно надає підтримку Nokia при переїзді на завод в румунський Клюй.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

5 смартфон Sony Xperia UL анонсований в Японії

5 смартфон Sony Xperia UL анонсирован в Японии

Не встигли ми поділитися витекла фото смартфона Xperia UL, як компанія Sony і японський стільниковий оператор KDDi анонсували смартфон Xperia UL, оснащений 5-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1080p і володіє підвищеною захищеністю від попадання вологи і пилу.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Джонатан Пост і нова технологія

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Камера Sony Xperia Z1 стала краще з недавнім оновленням

Камера Sony Xperia Z1 стала лучше с недавним обновлением

Як повідомляють власники Sony Xperia Z1, смартфон з недавнім оновленням став знімати краще. Судячи з усього, компанія поміняла алгоритм зйомки, через що свого часу пройшов і попередній флагман Xperia Z. Крім того, оптимізовані режими зйомки. Погляньте на пару порівняльних кропить фото з Xperia Z1, отриманих до і після апдейта.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Робоча конячка - Nokia 6303 Classic

Рабочая лошадка - Nokia 6303 Classic


Если б ми могли порівняті Nokia 6303 Classic з автомобілем, то, швідше за все, сказали б так: Цей авто доставити вас з пункту А в пункт Б Вчасно и при цьом без поспіху, паленої гуми и сотень літрів витраченного бензину.  

Тоб, ЯКЩО ві НЕ захоплюєтеся спід рейсингом и НЕ звіклі використовуват восьми мегапіксельні камери и запаморочліву ШВИДКІСТЬ передачі даних до 7.2 мегабіт, то Nokia 6303 Classic самє ті, что вам нужно, щоб сделать Якісні фото знімкі, а такоже переглядаті веб сторінки.  


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Стартувало оновлення Sony Xperia go, Xperia U and Xperia sola до Android (Ice Cream Sandwich)

Стартовало обновление Sony Xperia go, Xperia U and Xperia sola до Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

28 вересня почалося довгоочікуване оновлення Sony Xperia go, Xperia U і Xperia sola до Ice Cream Sandwich Android 4.0. Прошивки для апаратів різної регіональної приналежності виходитимуть поступово протягом декількох найближчих тижнів. Оновлення, як звичайно, можливо через офіційні додатки від Sony Mobile: Sony Update Service і Sony PC Companion ( менш стабільний, ніж SUS ) для Windows і Sony Bridge to Mac ясно для якої ОС.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check