Витік. Чутки про Sony Honami mini

Утечка. Слухи о Sony Honami mini

Стало звичним, що слідом за флагманським пристроєм виробники починають випуск його міні-версії, що поступається старшої моделі за функціональністю. Samsung, HTC і навіть Motorola випускають разом флагманами їх менш дорогі копії з додаванням у назві слова mini.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Попередні замовлення на Motorola Atrix 4G стартують 13 лютого

Предзаказы на Motorola Atrix 4G стартуют 13 февраля


Американський оператор звязку AT T оголосив про швидкий початок продажів найбільш потужного в апаратному плані на сьогоднішній день смартфона Motorola Atrix 4G. Компанія почне приймати попередні замовлення на пристрій з 13 лютого.


Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia 2730 Classic ще одна весняна бюджетна новинка від Nokia

Nokia 2730 Classic еще одна весенняя бюджетная новинка от Nokia


Цієї весни фінський виробник представляє нам свої новинки один за іншим, немов гарячі пиріжки. Але серед всіх апаратів незалежно від їх бюджетности, прослизає одна дуже сильна подібність. Всі вони заточені під додатки від Nokia, а саме Ovi. У даному випадку мова йде про Ovi Mail, поштовому сервісі.

Nokia 2730 Classic заснована на платформі S40, що забезпечує легкий і швидкий доступ в інтернет. Ця можливість особливо актуально тим людям, у кого немає компютера з виходом в мережу.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

"Исторический" iPhone 4 за $62700 (2 фото)

"Исторический" iPhone 4 за $62700 (2 фото)"Исторический" iPhone 4 за $62700 (2 фото)<!--TEnd-->

Известный своими эксклюзивными версиями мобильных устройств компании Apple - дизайнер и ювелир Stuart Hughes представил свой очередной шедевр. Им стала премиум-версия фирменного смартфона, получившая название iPhone 4 HISTORY Edition. Задняя крышка смартфона изготовлена из двух самых неожиданных материалов — из метеоритного камня и из зуба тираннозавра. Возраст первого не уточняется, а вот второму исполнилось всего лишь 65 миллионов лет. Эту безумную идею подала супруга автора - Katherine Hughes. Разумеется, никуда не делась и общеизвестная страсть Стюарта к драгоценностям: смартфон может похвастаться россыпью бриллиантов, которые покрывают его по периметру, а также на логотипе на задней крышке. Эксклюзивный iPhone 4 HISTORY Edition стоит $62 700, он будет выпущен в количестве десяти экземпляров, торопитесь :)
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Огляд Highscreen Boost 2

Обзор Highscreen Boost 2

 

  Цей смартфон самий довгограючий. Він тримає заряд два тижні, як заявляє виробник. Телефон вмістив акумулятор на 3000мАч, в підсумку виходить півтора сантиметровий 200 грамовий телефон. З маленького тонкого телефону виходить монстр. Правда, монстра, працюючого, близько двох тижнів. Телефон програвав відео на повній яскравості і зі звуків 100% протягом 11:00 поки не сяде батарея.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony підтвердила голосове управління і підтримку жестів в PS4

Sony подтвердила голосовое управление и поддержку жестов в PS4

Незважаючи на те, що багато хто припускав підтримку голосового управління і жестів у новій ігровій приставці PS4, те, що сама Sony це підтвердила, хороша новина.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony хоче продати бізнес по випуску акумуляторів

Sony хочет продать бизнес по выпуску аккумуляторов

За інформацією агентства Reuters компанія Sony повязувалася як мінімум з трьома інвестиційними банками, пропонуючи їм для покупки бізнес з випуску акумуляторних батарей. Джерела в банківській галузі говорять, що Sony, яка виявилася у значних збитках, зараз намагається продати ряд неключових активів, щоб сконцентруватися на бізнесі з випуску споживчої електроніки.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony Mobile Communications анонсує рекламну кампанію з просування 4G смартфона XperiaTM V

Sony Mobile Communications анонсирует рекламную кампанию по продвижению 4G смартфона XperiaTM V

Москва, 13 грудня 2012 Стартувала рекламна кампанія, яка представляє в Росії перший вологостійкий 4G смартфон від Sony Xperia V. Масштабна рекламна кампанія від Sony Mobile Communications Rus (Sony Mobile) розрахована на жителів найбільших міст Росії, в тому числі Москви і Санкт-Петербурга.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Зламав PS Vita виступив проти піратів

Взломавший PS Vita выступил против пиратов

Пару днів тому непрофесійний розробник Ііфань Лю зламав систему захисту портативної консолі Sony PlayStation Vita. Він створив програму, за допомогою якої користувачі консолі зможуть створювати і завантажувати користувальницькі додатки. Для багатьох це стало першим кроком до повного злому PS Vita, проте сам Ііфань Лю заявив, що не підтримує піратів і його програма не дозволить завантажувати повні версії ігор.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Мікроскоп для iPhone

Микроскоп для iPhone


Незважаючи на те, що камера у iPhone є однією з кращих на ринку мобільних телефонів, досконалості немає межі. Тому не дивно, що інтернет-магазин Brando пропонує для неї спеціальну насадку, що перетворює iPhone в мікроскоп.

Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check