Nokia і Google пропонують Google Search для мобільних користувачів Nokia в усьому світі

Nokia и Google предлагают Google Search для мобильных пользователей Nokia во всем мире 12 лютого 2008

Лідери галузі домовилися про співпрацю, спрямовану на забезпечення мобільних користувачів швидким і зручним доступом до потрібної інформації
Nokia і Google оголосили про те, що популярна пошукова система Google буде інтегрована з додатком Nokia Search. Інтегрована пошукова система буде представлена ??на окремих ринках у пристроях Nokia N96, Nokia N78, Nokia 6210 Navigator і Nokia 6220 classic. У майбутньому Google Search зявиться на деяких інших мобільних пристроях Nokia. У перспективі Nokia планує зробити систему Google Search доступною на 40 мовах для користувачів більш ніж в 100 країнах світу.

Nokia Search з пошуковою системою Google гарантує швидкий і зручний доступ до інтернет-ресурсів з мобільного телефону. Крім того, Nokia Search дозволяє здійснювати пошук контенту на пристрої і задіяти локальні пошукові системи для отримання максимального результату. Nokia Search підтримується на багатьох пристроях, причому виклик програми здійснюється всього одним натисканням клавіші з активного режиму очікування, заощаджуючи час, який користувач витрачає на пошук. Nokia Search дає можливість працювати з знайденою інформацією і викликати всього одним натисканням клавіші такі функції пристрою як карти, функції повідомлень або браузер.

Розширення вибору для користувачів 8211; важливий компонент стратегії Nokia в сфері інтернет-сервісів, 8211; сказав Ілкка Раіскінен (Ilkka Raiskinen), Віце-президент Nokia з питань програмного забезпечення і послуг. 8211; Ця інтеграція забезпечить нашим користувачам доступ до інноваційних пошуковим технологіям, завдяки яким імя Google стало фактично синонімічно поняттю пошукової інтернет-системи.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia розшірює екосистему Nokia for Business и заохочує співпрацю з метою Прозоров Надання компаніям мобільніх РІШЕНЬ

СЬОГОДНІ Nokia включила Операторів и незалежних постачальніків програмного забезпечення (ISV) у свою екосистему з розвитку звязків з торговими партнерами. Цею крок відкріває для розшірюваного спільноті партнерів Нові возможности співпраці в Галузі Надання компаніям мобільніх РІШЕНЬ. Крім того, Nokia запускає Нові заохочувальні програми, поклікані Сприяти розширенню співробітніцтва между партнерами и Забезпечити підтрімку інвестіцій партнерів у придбання додатково технологічних знань и навічок и Розширення клієнтської бази.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Koнцeпт cмapтфoнa Samsung 360, кoтopий нe имeeт oтнoшeнія до Samsung

Koнцeпт cмapтфoнa Samsung 360, кoтopый нe имeeт oтнoшeния к Samsung


Південнокорейський дизайнер створив концепт смартфона, на якому розмістив впізнаване назва популярного бренду Samsung, хоча компанія ніякого відношення до даного смартфону не має і виробляти його навряд чи буде. А жаль, адже ідея вельми цікава. Автор назвав своє творіння Samsung 360 і головним його достоїнством є його незвичайний форм-фактор.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Nokia 2710 Navigation Edition ваш персональний путівник

Nokia 2710 Navigation Edition ваш персональный путеводитель


Навігація за допомогою телефону, чи можливо це насправді? Очевидно, що здібності Nokia 2710 Navigation Edition здатні здивувати навіть самого закоренілого скептика. По-перше, це один з небагатьох мобільних телефонів, що володіють повнофункціональним меню навігації. По-друге, в його арсеналі є абсолютно все, щоб відчувати себе як вдома за кермом свого автомобіля. Одним словом, Nokia 2710 Navigation Edition повністю виправдовує вкладені в неї кошти.

Неважливо, що ви робите в даний момент: просто гуляєте пішки або подорожуєте по незнайомій місцевості, Nokia 2710 зобовязується довести вас до пункту призначення. Але на цьому її переваги не закінчуються.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Fujitsu Toshiba анонсує перший в світі смартфон з ОС WP7 Mango

Fujitsu Toshiba анонсирует первый в мире смартфон с ОС WP7 Mango


Спільне підприємство Fujitsu Toshiba анонсувало в Японії перший у світі смартфон, що працює під управлінням операційної системи Microsoft Windows Phone 7.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Google експериментує з прямою підтримкою Sony Xperia S, як у апаратів Nexus

Google экспериментирует с прямой поддержкой Sony Xperia S, как у аппаратов Nexus

Android Open Source Project (AOSP) розвивається в досить цікавому напрямку. Власники багатьох смартфонів на зразок лінійки Sony Xperia часто з помітним запізненням отримують прошивки на основі останньої версії ОС Google, а багатьох з них дратують модифікації інтерфейсу, що вносяться виробниками в Android, тому вони часом встановлюють сторонні прошивки.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

ed Pop фотокнопка для iPhone

ed Pop фотокнопка для iPhone


Ті, хто віддає перевагу фотографувати не за допомогою спеціально призначених для цього камер, а використовуючи iPhone, повинні оцінити такий аксесуар, як Red Pop.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Sony Xperia Z Ultra виявився недешевим Планшетофони

Sony Xperia Z Ultra оказался недешевым планшетофоном

Компанія Sony Mobile не назвала вартість Планшетофони Xperia Z Ultra під час офіційного анонсу, але не минуло й дня, як і ця інформація зявилася в Мережі. Причому дані про ціну отримані з самих що ні на є офіційних джерел нідерландського і французького офісів компанії.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Дохід мобільних операторів вперше в 2011 г перевищить 1 трлн дол

Загальносвітовий дохід мобільних операторів вперше в 2011 г перевищить 1 трлн дол, прогнозує аналітична компанія Informa Telecoms Media.

В 2010 г світова спільнота операторів мобільного звязку, що нараховує більше 900 компаній із загальною абонентською базою 5,3 млрд чоловік, отримало дохід у розмірі 965 млрд дол
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)

Почуття І пристрасті

ЧУВСТВА И СТРАСТИ

Мій знайомиться заскочивши до мене в ГОСТІ Виключно для того, щоб похвалити новим смартфоном. Вісь до чого доводити Популярність: дружба підміняється гаджетоманам! Втім, смартфон мені сподобався: НТС Desire HD на базі операційної системи Android з новим інтерфейсом НТС Sense 2.0 и сервісом HTC Sense. У смартфона 4,3-дюймовий дисплей и система обємного звучання Dolby Mobile и SRS. Завдяк новому процесору Qualcomm 8255 Snapdragon з тактовою частотою 1 ГГц швідкодію Desire HD на вісоті.
Смотреть полностью
 • просмотров:
 • комментариев: (0)
Push 2 Check